Me välitämme kiinteistösi kunnosta ja viihtyisyydestä

Tarjoamme isännöinnin palvelut yli 40 vuoden kokemuksella. Ota yhteyttä!

Toimistomme on avoinna arkisin klo 09.00 - 15.00

Imatran Talokeskus Oy
Lappeentie 29
55100 IMATRA

Puh.05 669 4000

Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!

Sähköpostitse
Tekstiviestitse
REKISTERISELOSTE
1. Rekisterinpitäjä

Imatran Talokeskus Oy
Lappeentie 29
55100 IMATRA

Toimitusjohtaja, isännöitsijä

Lassi Kurppa

Puh. (05) 669 4013

0400 550 323

lassi.kurppa@imatrantalokeskus.fi

Isännöitsijä

Marika Grönholm-Lakka

Puh. (05)6694012

0400-550321

marika.gronholm-lakka@imatrantalokeskus.fi

Isännöitsijä

Jouni Laukkanen

Puh. (05) 669 4014

0400 551 796

jouni.laukkanen@imatrantalokeskus.fi

Isännöitsijä

Jori Luukkonen

Puh.(05)6694016

040-5055091

jori.luukkonen@imatrantalokeskus.fi

Isännöitsijä

Riitta Vainio

Puh. (05) 6694011

0400 550322

riitta.vainio@imatrantalokeskus.fi

Isännöitsijä

Heli Hiltula

p. 05 6694018, 

0400 550 320

heli.hiltula@imatrantalokeskus.fi

Isännöitsijä

Jari Pylkkönen

Puh. 050 592 8981

jari.pylkkonen@imatrantalokeskus.fi

Vastike ja vuokra-asiat

Maritta Mannukka

Puh. (05) 669 4017

maritta.mannukka@imatrantalokeskus.fi

Vastike- ja vuokra-asiat

Susan Hakulinen

Puh. (05) 669 4021

susan.hakulinen@imatrantalokeskus.fi

Kirjanpito ja taloyhtiöiden lainat

Leena Kola 

Puh. (05) 669 4015

leena.kola@imatrantalokeskus.fi

Asiakaspalvelu ja muuttoasiat

Marjo Johansson

Puh. (05) 669 4022

marjo.johansson@imatrantalokeskus.fi